کنترل و تضمین کیفیت

کنترل و تضمین کیفیت

واحد تضمين كيفيت: شركت صنعتي فارس اسكات بعنوان مجری پروژه های صنعتی و  ارائه دهنده خدمات مهندسي، مشاوره، طراحي، ساخت و تأمين سيستم هاي كنترل و برق و ابزاردقيق خود را ملزم به تضمین کیفیت کالا و خدمات خود می داند. شرکت فارس اسکات  با اعتقاد  به حفظ و استفاده بهينه از سرمايه هاي ملي و تلاش در پيشبرد اهداف صنعتي كشور و ارائه خدمات به بهترين شكل ممكن به مشتري رسالت خود مي داند كه متناسب با امكاناتي كه در اختيار دارد براي جلب رضايت مشتري از هيچ كوششي دريغ ننمايد. اين امر مستلزم رعايت كليه الزامات تضمین كيفيت در خدمات  ارائه شده به مشتري و تحويل به موقع آنها تعهدات به مشتریان مي باشد.

در همين راستا تلاش و همت كاركنان و مديريت شركت صنعتي فارس اسكات منجر به اخذ گواهينامه سيستم مديريت كيفيت ISO 9001-2008 در امور مهندسي، طراحي و نصب و راه اندازي و توليد گرديده است و به منظور استمرار آن بخش تضمين كيفيت وظيفه خود مي داند با مراقبت مستمر از سيستم كيفيت از مداومت و مؤثر بودن آن اطمينان يافته و براساس دستورالعمل هاي مربوطه و در موعدهاي مقرر كليه موارد كيفي را كنترل و در صورت لزوم بازنگری و اصلاح نمايد.

 

واحد كنترل كيفيت: با توجه به استقرار سيستم مديريت يكپارچه (ISO 9001: 2008- ISO14001: 2004-OHSAS 18001: 2007) رسالت شركت صنعتي فارس اسكات در امور رضايت مشتري و با نگرش به كليه فرازهاي سيستم مديريت كيفيت، نمايندگان بخش كنترل كيفيت در كليه پروژه ها و واحدهاي طراحي، مهندسي و توليد شركت مستمر و نظارت كامل بر اجراي دستورالعمل هاي مهندسي و خريدها و ارسال كالا به مشتري را به عهده داشته و از باز خوردهاي گرفته شده از مشتريان استفاده و نسبت به بهبود مستمر اقدام مي نمايد.

logo